top of page

Jeżeli chcesz się rozwinąć ponad szkolną edukację plastyczną, nasze warsztaty rysunkowe i malarskie są dla Ciebie. Wszystko jedno czy wolisz podnieść swoje umiejętności warsztatowe, zachwycić innych, widzisz swoją przyszłość jako artysta malarz, grafik czy ilustrator, twórca komiksów a może animacji - pomożemy Ci w zdobyciu niezbędnych kompetencji. To miejsce, to doskonały wybór.

​Jeżeli w przyszłości wybierzesz inny zawód nic straconego. Dzięki kształtowaniu swojej wrażliwości, wyobraźni i poczucia estetycznego pomożemy Ci stać się świadomym odbiorcą sztuki. 

Zajęcia i korekty prowadzone przez wykładowców i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach mają indywidualne podejście do każdego kursanta, dlatego obecny poziom umiejętności plastycznych uczestnika nie ma znaczenia. ​Będziemy uczyć Cię od podstaw zasad rysunku i malarstwa, pomożemy uwolnić twoją kreatywność i swobodę twórczą.

Dla Twórców zaawansowanych będzie to czas poszerzenia swoich umiejetności po przez różne techniki malarskie i graficzne. ​

Na wszystkich zajęciach panuje twórcza i przyjazna atmosfera. Zapraszamy zatem do zgłaszania młodzież gimnazjalną oraz licealną na weekendowe warsztaty z rysunku i malarstwa w roku szkolnym 2020/21. 

Mając na uwadze komfort pracy uczniów, a także obowiązujące procedury sanitarne, liczba miejsc w grupach będzie ograniczona.

Z powodu pandemii koronawirusa zajęcia dla młodzieży zostają przełożone

na dogodny i bezpieczny termin. Zapisy na zajęcia wciąż trwają. Poinformujęmy Was o terminach mailowo.

Zapisy

Tel: 506 073 500  |  Email: artblautacademy.pl@gmail.com

​Więcej informacji poprzez kontakt telefoniczny.

Harmonogram

Zajęcia odbywają się w godzinach 9:30 - 13:30 w weekendy.

bottom of page